Wöhlk Peroxid Lens Solüsyon 360ml

Yeni ürün

Silikon hidrojel lensler dahil tüm yumuşak lensler için dezenfeksiyon sistemi. Koruyucu içermez. B2 vitamini içermektedir. Wöhlk Peroxid, tüm yumuşak lensler için koruyucu sistemdir.


Daha Fazla Detaylar64,90 TLKdv Dahil

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Wöhlk Peroxid Lens Solüsyon

ÖZEL LENSLER İÇİN MUHAFAZA SOLÜSYONU

Wöhlk Peroxid tüm gaz geçirgen lensler için muhafaza ve temizleme solüsyonudur.

Wöhlk Peroxid çok amaçlı özel lens solüsyonu, göz doktorunuzun tavsiyeleri doğrultusunda tüm gaz geçirgen kontak lenslerin bakımı, temizliği, nemlendirilip ıslatılması ve muhafaza edilmesinde en ideal çözümü sunmaktadır. Lens yüzeyinde birikim yapan protein, mikro organizma ve diğer tortulların etkin olarak giderilmesini sağlar. Gün boyunca kullanılan gaz geçirgen kontak lenslerin gün sonunda mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlar.Silikon hidrojel lensler dahil tüm yumuşak lensler için dezenfeksiyon sistemi. Koruyucu içermez. B2 vitamini içermektedir. Wöhlk Peroxid, tüm yumuşak lensler için koruyucu sistemdir.

Kullanım Talimatı 

Günlük Bakım 
1. Lenslerinizi çıkarmadan önce ellerinizi her zaman yıkayıp, kurulayınız. 
2. Her bir lensi sepete yerleştiriniz. Sağ ve sol lenslerin karışmad ığına dikkat ediniz. 
3. Saklama kabını işaretli yere kadar Wöhlk Peroxid dezenfeksiyon solüsyonu ile doldurunuz ve bir adet Wöhlk Peroxid nötralizasyon tableti ekleyiniz. 

ÖNEMLİ: Wöhlk Peroxid dezenfeksiyon solüsyonu sadece kendi muhafaza kutusu ve nötralizasyon tableti ile kullanılmalıdır. Başka muhafaza kutuları ile kullanıldığında nötralizasyon işlemi doğru bir şekilde tamamlanamaz. Nötralize olmamış solüsyon göze temas ederse şiddetli yanma hissine neden olan bir bileşendir.

4. Saklama kabının kapağını kapatın, kabın içerisinde lenslerin bulunduğu sepetin tam olarak Wöhlk Peroxid lens solüsyonu ile ıslandığına emin olun ve saklama kabını hafifçe sallayınız. Uygulama süreci boyunca lens kabını dik olarak bıraktığınıza emin olunuz. Wöhlk Peroxid lens saklama kabı dezenfeksiyon işlemi sırasında gazın dışarı çıkmasına izin vermektedir. 
5. Lenslerin saklama kabında gece boyunca ya da en az 6 saat kalması gerekmektedir.
6. Solüsyon renginin sarıya dönmesi lenslerin kullanıma hazır olduğunu gösterir. Lenslerinizi takabilirsiniz. Saklama kabında kalan kullanılmış solüsyonu dökünüz.

Yorumunuzu Yazın


Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/lensbak.com/httpdocs/cache/smarty/compile/94/69/e5/9469e51fbc712abe8b9086756fc0b3bdd7cedae5.file.productcomments.tpl.php on line 59

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/lensbak.com/httpdocs/cache/smarty/compile/94/69/e5/9469e51fbc712abe8b9086756fc0b3bdd7cedae5.file.productcomments.tpl.php on line 62

Yorumunuzu Yazın

Menü