CONFLEX AIR 100 UV KERATOKONUS

Yeni ürün

CONFLEX AIR 100 UV KERATOKONUS SERT LENSLERİ ŞİŞE İÇERİSİNDE 1 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 2 ADET LENS SATIN ALMAK ZORUNDASINIZ.

Daha Fazla Detaylar688,90 TLKdv Dahil

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Wöhlk firmasının üretmiş olduğu Conflex AIR 100 UV Keratokonus materyalindeki methacrylate kopolimer ile sert lens kategorisindedir. Uzun süreli kullanım, yıllık değişim sıklığı, 100 mmHg (-3,00 D) oksijen geçirgenliği, +25,00 & -25,00 üretim parametresi, UV ışınlarına karşı UV koruması ve üretim teknoloji ile net, keskin ve konforlu görüş sağlar. Keratokonus hastalığında tedavi amaçlı olarak kullanılmaktadır. 

Conflex AIR100 UV Keratokonus, yüksek oksijen geçirgen yapısı, kornea ya uygun arka yüzey ve ileri teknoloji UV blokaja sahip sert lensdir. Aspheric arka yüzey geometri yapısı sayesinde kornea topogrofisinde ideal uyum elde edilmektedir. 

 

Yüksek derecede oksijen geçirgenliğine sahip olup, göz doktorunuzun önerileri doğrultusunda günlük ve uzun süreli olarak kullanılabileceği gibi uykuda kullanılması mümkündür.

 

Düşük ve orta derecede astigmatı olan hastalarda ve keratokonus nedeniyle korneal düzelmeye ihtiyacı olan hastalar için ideal bir seçenektir.

 
Özellikleri
Markalara Göre Lensler ZEISS / WOHLK
Tipine Göre Lensler Şeffaf Lensler
Değişim Sıklığına Göre Lensler Yıllık Lensler
 
Teknik Bilgiler

Göz hekiminiz göz yapınızın ve sağlığınızın lens kullanımına uygunluğunu kontrol eder. Göz yapınız lens kullanımına uygun ise, lens kullanımı için gerekli göz değerlerinizi (BC, DİA, SPH, CYL, AKS) ve kullanmanız gereken lensi lens reçetesinde belirtir.

Lens Reçetenizde bulunması gereken değerler;

Dia : Kontakt lensin mm cinsinden çapını belirtir.
BC : Base curve gözün temel eğrisidir.
Sph (Pwr) : Gözün Miyop (-) veya Hipermetrop(+) numarasıdır. Dioptri (lens numarası) lens kutularında Sph veya Pwr olarak belirtilir.
Cyl(Astigmat) : Astigmat (silindir) değeridir. Lens kutusunda CYL olarak belirtilir.
Aks : Astigmatın göz üzerindeki yerini belirten değerdir.

İki göz numaranız aynı ise sağ ya da sol seçeneklerinden bir tanesini doldurmanız yeterlidir.

Yorumunuzu Yazın

Yorumunuzu Yazın

Menü